Ujkani: Paraqitje perfekte, ishim te pafat te golat që pranuam - Bota Sot
Ujkani: Paraqitje perfekte, ishim te pafat te golat që pranuam

Futboll

Ujkani: Paraqitje perfekte, ishim te pafat te golat që pranuam

Më: 21 mars 2019 Në ora: 21:13
Samir Ujkani

Samir Ujkani e ka cilësuar të mirë paraqitjen e Kosovës ndaj Danimarkës.

Kosova dhe Danimarka kanë barazuar 2:2 në ‘Fadil Vokrri’.

“Paraqitje perfekte, kemi luajtur mirë, kishim organizim agresiv, taktikisht kemi qenë të mirë, për fat të keq i morëm dy gola qysh i morëm”, ka deklaruar Ujkani për ‘Supersport’.

“Jemi në rrugë të mirë, besoj se ka qenë një test i mirë, me një kombëtare të madhe”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...