Humbja me Turqinë/ FSHF e shkarkon Panuçin, e zëvendësojnë Bulku dhe Mema - Bota Sot
Humbja me Turqinë/ FSHF e shkarkon Panuçin, e zëvendësojnë Bulku dhe Mema

Futboll

Humbja me Turqinë/ FSHF e shkarkon Panuçin, e zëvendësojnë Bulku dhe Mema

Më: 23 mars 2019 Në ora: 09:58
Armando Duka dhe Ervin Bulku

Ndodhi ajo qe pritej. FSHF se ka pertypur humbjen e kater rresht te trainerit italian.

Federata Shqiptare e Futbollit njofton se ditën e sotme ka ndërprerë zyrtarisht bashkëpunimin me trajnerin Christian Panucci.

E falenderojmë trajnerin Panucci për punën e zhvilluar deri më tani dhe i urojmë suksese në vazhdimin e karrierës.

Ekipi kombëtar në ndeshjen e dytë zyrtare eliminatore kundër Andorrës në transfertë do të drejtohet nga Ervin Bulku dhe Sulejman Mema, si edhe pjesa tjetër e stafit aktual.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...