Messi lëndohet, largohet nga Argjentina - Bota Sot
Messi lëndohet, largohet nga Argjentina

Futboll

Messi lëndohet, largohet nga Argjentina

Më: 23 mars 2019 Në ora: 11:21
Leo Messi

Lionel Messi braktisi dje Argjentinën dhe tashmë nuk do të jetë në dispozicion të trajnerit Scaloni.

Ylli i Barcelonës ka ndjerë dhimbje në kockat pubike të legenit, për këtë arsye ka humbur shansin për të luajtur kundër Marokut e cila do të zhvillohet në datën 26 mars.

Ende nuk dihet se sa do ti duhet të riaftësohet në kohë por mediat aludojnë se ai mund të mungojë në ndeshjen e 10 prillit kundër Manchester United në Ligën e Kampioneve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...