Granit Xhaka i vetëm në formacionin e Zvicrës kundër Gjeorgjisë - Bota Sot
Granit Xhaka i vetëm në formacionin e Zvicrës kundër Gjeorgjisë

Futboll

Granit Xhaka i vetëm në formacionin e Zvicrës kundër Gjeorgjisë

Më: 23 mars 2019 Në ora: 14:13
Granit Xhaka

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Zvicrës e Gjeorgjisë.

Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka, është i vetmi shqiptar titullar në këtë ndeshje për Zvicrën, shkruan gazeta Express.

Shaqiri është larguar ditë më parë nga grumbullimi për shkak të disa shqetësimeve, kurse Ajeti dhe Mehmedi e nisin nga stoli ndeshjen e parë eliminatore për “Euro 2020”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...