Kjo femër ia vë flakën, çmend me foto fansat - Bota Sot
Kjo femër ia vë flakën, çmend me foto fansat

Futboll

Kjo femër ia vë flakën, çmend me foto fansat

Më: 23 mars 2019 Në ora: 15:49
Kjo femër ia vë flakën, çmend me foto fansat

Lucia Javorcekova bë e famshme vetëm vitin e kaluar, kur mediet folën për një marrëdhënie më shumë se miqësore mes saj dhe mbrojtësit të Interit, sllovakut Milan Skriniar. Pikërisht këto “thashetheme” në lidhje me patriotin e saj, bënë që modelja sllovake të shndërrohej në një yll të rrjeteve sociale.

Së fundi Lucia ka kaluar më shumë se një milion ndjekës në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, shifër të cilën ajo vetë e ka “festuar” me një set special fotografik. 

Image

Modelja e bëshme sllovake shpërndan në mënyrë të vazhdueshme foto mjaft “të nxehta” për ndjekësit e saj, ku nxjerr në pah hiret e saj për t’u admiruar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...