Kosova ka filluar stërvitjen e radhës para ndeshjes ndaj Bullgarisë - Bota Sot
Kosova ka filluar stërvitjen e radhës para ndeshjes ndaj Bullgarisë

Futboll

Kosova ka filluar stërvitjen e radhës para ndeshjes ndaj Bullgarisë

Më: 23 mars 2019 Në ora: 16:52
Steritja

Djelmoshat e përfaqësueses së Kosovës kanë nisur stërvitjen e radhës në stadiumin “Fadil Vokrri” para ndeshjes ndaj Bullgarisë e cila zhvillohet të hënën më fillim nga ora 20:45.

Trajneri i përfaqësueses Bernard Challendes tashmë ka të gjithë grupin në dispozicion dhe në stërvitje është duke provuar disa skema tjera.

Kujtojmë që Kosova ndeshjen miqësore ndaj Danimarkës e mbylli me barazim dhe tashmë e tërë mendja është në ndeshjen e radhës ndaj Bullgarisë. Kombëtarja e Bullgarisë tashmë ka zhvilluar ndeshjen e parë, ku ka arritur të barazojë me Malin e Zi me shifrat 1 me 1.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...