Kosova U21 sot mbajti stërvitje rigjenerimi, nesër miqësorja me Maltën - Bota Sot
Kosova U21 sot mbajti stërvitje rigjenerimi, nesër miqësorja me Maltën

Futboll

Kosova U21 sot mbajti stërvitje rigjenerimi, nesër miqësorja me Maltën

Më: 25 mars 2019 Në ora: 17:18
Kosova U21

Pas fitores kundër Turkmenistanit në ndeshjen e djeshme, Kombëtarja U21 sot e ka mbajtur një stërvitje të lehtë për rigjenerim, për t’u përgatitur sa më mirë për ndeshjen e nesërme kundër Maltës.

Atmosfera në ekipin kombëtar është e mirë, ashtu sikurse edhe gjendja e futbollistëve, me përjashtim të Meriton Kastratit, i cili për shkak të lëndimit të pësuar në ndeshjen e djeshme është rikthyer sot në Zvicër.

Stafi i Kombëtares U21 dhe të gjithë bashkëlojtarët i dëshirojnë Meritonit shërim sa më të shpejtë dhe e presin edhe më të fortë për ndeshjet kualifikuese që nisin në qershor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...