Manchester City vjen me një postim të veçantë për Kosovën dhe Muricin - Bota Sot
Manchester City vjen me një postim të veçantë për Kosovën dhe Muricin

Futboll

Manchester City vjen me një postim të veçantë për Kosovën dhe Muricin

Më: 25 mars 2019 Në ora: 20:09
Aro Muric

Kosova dhe Bullgaria takohen sonte me fillim nga ora 20:45 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian “Euro2020”.

Portieri i Manchester Cityt, Aro Muric do të jetë gardiani i portës së Kosovës në duelin e sotëm ndaj Bullgarisë.

Ekipi i Manchester Cityt i ka uruar fat Muricit dhe Kosovës në këtë ballafaqim, me anë të një postimi në Twitter.

“Kosova ka Aro Muric në portë sonte. I urojmë fat të mirë të gjithë djemve tanë që janë në detyrë këtë mbrëmje”, shkruan klubi i madh evropian.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...