Ilda tregon lojtarin favorit të Kosovës, “pres fitore sonte” - Bota Sot
Ilda tregon lojtarin favorit të Kosovës, “pres fitore sonte”

Futboll

Ilda tregon lojtarin favorit të Kosovës, “pres fitore sonte”

Më: 25 mars 2019 Në ora: 20:38
Ilda Bejleri

Gazetarja dhe bukuroshja nga Shqipërisë, Ilda Bejleri, gjendet në stadiumin “Fadil Vokrri” dhe do t’i mbështesë për së afërmi sonte “Dardanët”.

Ajo shpreson që Kosova të fitojë.

“Kam pasur mundësinë ti ndjekë këta djemtë, një barazim fantastik kundër Danimarkës, ia vlente të shijonte çdo sekondë”, tha Ilda.

“Sulmi është i veçantë, Rashicën e përmend gjithmonë në “Zona Gol”, por edhe Muriqi e Zeneli janë të mirë”.

“Pres fitore, ta them me këmbë të mbarë. Kosova është favorite dhe besoj se do të jetë surpriza e këtij Evropiani”, tha Ilda.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...