Korografia fantastike e ‘Dardanëve’ para ndeshjes - Bota Sot
Korografia fantastike e ‘Dardanëve’ para ndeshjes

Futboll

Korografia fantastike e ‘Dardanëve’ para ndeshjes

Më: 25 mars 2019 Në ora: 20:50
Dardanët

‘Dardanët’ kanë bërë një surprizë të mrekullueshme para ndeshjes me Bullgarinë. 

Ata kanë shpalosur një koreografi gjigante ku shkruhej: ”Dreams on Dardanians”, e përkthyer në shqip ”Vazhdoni ëndrrën, Dardanë!”

Ndeshja mes Kosovës dhe Bullgarisë sapo ka filluar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...