Behgjet Pacolli: Sonte sytë tek djemtë tanë - Bota Sot
Behgjet Pacolli: Sonte sytë tek djemtë tanë

Futboll

Behgjet Pacolli: Sonte sytë tek djemtë tanë

Më: 25 mars 2019 Në ora: 20:59
Behgjet Pacolli

Zëvendëskryeministri dhe Ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli, ka thënë që beson në fitoren e Kosovës dhe atë të Shqipërisë në ndeshjet futbollistike që do t’i zhvillojnë sonte në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian Euro 2020.

“Sonte sytë tek djemtë tanë. Unë besoj në fitore!!! Forca Kosova dhe Shqipëria”, ka shkruar Pacolli në profilin e tij në ‘Facebook’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...