Në përkrahje të Kosovës edhe Daut Haradinaj, Pal Lekaj, Rrustem Berisha, Gjini… - Bota Sot
Në përkrahje të Kosovës edhe Daut Haradinaj, Pal Lekaj, Rrustem Berisha, Gjini…

Futboll

Në përkrahje të Kosovës edhe Daut Haradinaj, Pal Lekaj, Rrustem Berisha, Gjini…

Më: 25 mars 2019 Në ora: 21:48
Daut Haradinaj, Pal Lekaj, Rrustem Berisha, Gjini…

Kosova është duke luajtura me Bullgarinë në “Fadil Vokrri” në kuadër të eliminatorëve për Evropianin 2020.

Pjesa e parë ka përfunduar në të mirë të bullgarëve 0-1.

Në këtë ndeshje janë të pranishëm një numër i madh i personaliteteve kosovare nga jeta politike dhe publike.

Në mesin e tyre janë edhe deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ministrat Pal Lekaj dhe Rrustem Berisha, si dhe kryetari i Gjakovës, Ardian Gjini.

Po ashtu aty gjendet edhe Shpetim Selmanaj, zëvendësdrejtor i ASHNA-s. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...