Arbër Zeneli golë shënoi, nëna e tij përlotet nga gëzimi në stadiumin “Fadil Vokrri” - Bota Sot
Arbër Zeneli golë shënoi, nëna e tij përlotet nga gëzimi në stadiumin “Fadil Vokrri”

Futboll

Arbër Zeneli golë shënoi, nëna e tij përlotet nga gëzimi në stadiumin “Fadil Vokrri”

Më: 26 mars 2019 Në ora: 07:43
Golashënuesi i vetëm në këtë ndeshje nga kombëtarja jonë ishte, Arbër Zeneli.

Ndeshja mes Kosovës dhe Bullgarisë përfundoi me rezultat 1-1.

Golashënuesi i vetëm në këtë ndeshje nga kombëtarja jonë ishte, Arbër Zeneli.

Në mesin e mijëra futbolldashësve, në stadium ishte edhe nëna e Zenelit e cila iu gëzua pa masë epërsisë me Bullgarinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...