Arbër Zeneli poston super golin që e shënoi dhe lë një postim me falënderim dhe dëshpërim - Bota Sot
Arbër Zeneli poston super golin që e shënoi dhe lë një postim me falënderim dhe dëshpërim

Futboll

Arbër Zeneli poston super golin që e shënoi dhe lë një postim me falënderim dhe dëshpërim

Më: 26 mars 2019 Në ora: 09:29

Arbër Zeneli është zgjuar sot me super golin që i kënaqi zemrat e miliona shqiptarëve mbrëmë.

Sulmuesi i Kosovës ka postuar videon e golit të tij, të shënuar dje ndaj Bullgarisë në llogarin e tij në rrjetin social "Instagram".

Sikurse që deklaroi dje se nuk është i kënaqur me rezultatin ai sërisht e ka cekur këtë në këtë postim ku ka shkruar:

“Faleminderit për përkrahjen dje. I dëshpëruar që nuk mundëm të marrim tri pikë. Është koha të fluturojë sërish dhe të fillojë përgatitjet me Stade de Reims”
 

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...