Ronaldo refuzon mediat serbe, po si reagojnë ata - Bota Sot
Ronaldo refuzon mediat serbe, po si reagojnë ata

Futboll

Ronaldo refuzon mediat serbe, po si reagojnë ata

Më: 26 mars 2019 Në ora: 13:11
Ronaldo refuzon mediat serbe, po si reagojnë ata

Futbollisti Cristiano Ronaldo mbrëmjen e djeshme pësoi një dëmtim dhe pas 30 minutash është detyruar të largohet nga fusha e blertë.

Pas ndeshjes me fanellën e Portugalisë, “ylli” i Juventusit u tha gazetarëve se do të mungojë rreth dy javë.

Sipas B92, Cristiano ka bërë një gjest të ulët duke injoruar mediat serbe ndaj të cilave nuk dha asnjë prononcim.

5 herë fituesi i “Topit të Artë” dha vetëm një deklaratë për mediat portugeze, ndërsa më pas vendosi të largohet duke bërë që disa gazetarë serbë të revoltohen nga ky reagim i pakuptimtë i CR7-ës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...