Ronaldo qetëson tifozët: Kthehem brenda dy javëve - Bota Sot
Ronaldo qetëson tifozët: Kthehem brenda dy javëve

Futboll

Ronaldo qetëson tifozët: Kthehem brenda dy javëve

Më: 26 mars 2019 Në ora: 13:33
Cristiano Ronaldo

Ylli portugez premton se do të kthehet shumë shpejt nga lëndimi.

Cristiano Ronaldo u lëndua mbrëmë gjatë ndeshjes mes Portugalisë dhe Serbisë dhe doli nga fusha në minutën e 30-të, shkruan KosovaPress.

Kjo gjë alarmoi tifozët e Juventusit, por ishte vetë CR7 që vendosi t’i qetësonte ata: “Nuk jam i shqetësuar për lëdnimin sepse e njoh trupin tim”.

“Janë gjëra që ndodhin. Jam i qetë sepse e di që do të kthehem pas një ose dy javësh”, theksoi ai.

Më 10 prill bardhezinjtë luajnë ndaj Ajax ndeshjen e parë të çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve dhe pikërisht kjo përballje është në rrezik për portugezin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...