Miss shqiptarja në bikini i drejtohet djemve të Kosovës që dridhen Bullgarinë, ky është mesazhi  - Bota Sot
Miss shqiptarja në bikini i drejtohet djemve të Kosovës që dridhen Bullgarinë, ky është mesazhi 

Futboll

Miss shqiptarja në bikini i drejtohet djemve të Kosovës që dridhen Bullgarinë, ky është mesazhi 

Nga: Kemajl Goca Më: 26 mars 2019 Në ora: 16:25
Atalanta Kërçyku

Atalanta Kërçyku, missi dhe modelja shqiptare, është e fascinuar me djemtë e kombëtares së Kosovës, që dhuruan lojë të madhe në duel me Bullgarinë, e cila sfidë përfundoi me rezultat 1:1, në kuadër të ndeshjes së grupit A të kualifikueseve për Kampionatin Evropian 2020.

Missi shqiptar ka përzgjedhur një foto në bikini dhe që e ka bërë hiq më larg se të dielën e kaluar, që t’i drejtohet futbollistëve të Kosovës që shkëlqyen në stadiumin “Fadil Vokrri”. “E pash ndeshjen me shumë kërshëri dhe me bindjen se Kosova do të fitonte.

Formacioni i saj është shumë shpresëdhënës për ndeshjet e ardhshme të kualifikimeve të Kampionatit Evropian. Goli i Zenelit ne minutën e 62-të solli atë pikën e barazimit, ndeshjet e tjera do të jenë fitore”, tha Atalanta për gazetën kombëtare “Bota sot”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...