Suning kërkon ndihmën e sponsorëve për të nënshkruar me Conten - Bota Sot
Suning kërkon ndihmën e sponsorëve për të nënshkruar me Conten

Futboll

Suning kërkon ndihmën e sponsorëve për të nënshkruar me Conten

Më: 2 prill 2019 Në ora: 10:08
Antonio Contes

Emrat më të lakur për të zëvendësuar, Spalletin tek Interi janë: Jose Mourinho, allegri, dhe mbi të gjithë Conte.

Për të siguruar shërbimet e Antonio Contes, drejtuesit kinez të klubit kanë kërkuar ndihmën e disa prej sponsorëve për një bugjet extra për të financuar ardhjen e tij tek stoli i Interit

Lojtarët të cilët janë në listë për të ateruar tek Interi me ardhjen e Contes janë: Darmian, Rakitic dhe sulmuesi i Romës Edin Dzeko.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...