Formacionet zyrtare: Monaco-Reims, shikoni se a do të paraqitet Zeneli - Bota Sot
Formacionet zyrtare: Monaco-Reims, shikoni se a do të paraqitet Zeneli

Futboll

Formacionet zyrtare: Monaco-Reims, shikoni se a do të paraqitet Zeneli

Më: 13 prill 2019 Në ora: 19:37
Arbër Zeneli

Sonte me fillim nga ora 20:00, do të zhvillohet takimi ndërmjet Monaco dhe Reims.

Ky takim zhvillohet në kuadër të xhiros së 32′ në Liga 1

Pak para startit të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet e tyre zyrtare, ku në këtë ndeshje nuk do të startojë nga minuta e parë super-sulmuesi, Arbër Zeneli, po lajmi i mirë është se Zeneli mund të inkuadrohet me gjasë në pjesën e dytë.

Më poshtë ne do t’ju paraqesim formacionet zyrtare të të dyja skuadrave:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...