Icardi e ka seriozisht, kërkon të largohet nga Interi - Bota Sot
Icardi e ka seriozisht, kërkon të largohet nga Interi

Futboll

Icardi e ka seriozisht, kërkon të largohet nga Interi

Më: 14 prill 2019 Në ora: 16:12
Mauro Icardi

Icardi dëshiron që ti bashkohet një gjiganti evropian këtë verë.

Kontrata e sulmuesit argjentinas me Interin përfundon në vitin 2021, por ai e ka bërë të qartë se nuk dëshiron të rinovojë kontratën me klubin Italian.

Juventus, Napoli dhe Manchester United janë skuadrat e interesuar për shërbimet e tij, por si gjithmonë Icardi ëndërron një transferim në Madrid.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...