Leganes është duke e mposhtur Realin, statistikat pas pjesës së parë - Bota Sot
Leganes është duke e mposhtur Realin, statistikat pas pjesës së parë

Futboll

Leganes është duke e mposhtur Realin, statistikat pas pjesës së parë

Më: 15 prill 2019 Në ora: 22:11
Pamje nga ndeshja

Ka përfunduar pjesa e parë mes Leganes dhe Real Madridit që po zhvillohet në stadiumin “Municipal de Butarque”.

Leganes është duke fituar pas 45 minutave lojë në ““Municipal de Butarque”.

Vendasit po fitojnë 1-0 me një gol të shënuar në fund të pjesës së parë.

Ishte Jonathan Silva ai që shënoi një gol të bukur pas një pakujdesie në mbrojtjen e mysafirëve.

Zinedine Zidane ka çfarë t’iu thotë lojtarëve në dhomat e zhveshjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...