Formacionet zyrtare: Barcelona-Manchester United - Bota Sot
Formacionet zyrtare: Barcelona-Manchester United

Futboll

Formacionet zyrtare: Barcelona-Manchester United

Më: 16 prill 2019 Në ora: 20:11
Pamje nga ndeshja e kaluar

Stadiumi ‘Camp Nou’ pritet të marr ‘zjarrë’ sonte, Barcelona do të jetë nikoqir i çerekfinales së dytë në Ligën e Kampionëve, e si kundërshtar do ta ketë skuadrën e Man United.

Ndeshja e parë përfundoi me rezultat minimal 1:0 ku ‘katalunasit’ shënua me mjaft vështirësi.

Ky rezultat nuk i shkon për shtati aspak trajnerit Solskjaer, kështu që do të startojë me treshen e sulmit Rashford, Lingard dhe Martial.

Takimi fillon nga ora 21:00.

Ndërkaq ne do t’ju paraqesim formacionet zyrtare të të dyja skuadrave të publikuar para pak çastesh:

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...