E pat puna e Cityt, Drake fotografohet me De Bruyne - Bota Sot
E pat puna e Cityt, Drake fotografohet me De Bruyne

Futboll

E pat puna e Cityt, Drake fotografohet me De Bruyne

Më: 17 prill 2019 Në ora: 19:29
De Bruyne, Drake

Reperi i njohur Drake është bërë “ogurzi” për skuadrat e futbollit.

Ai poston fotografi me futbollist të një skuadre, dhe ata humbin në ndeshjen e radhës.

Kësaj here reperi është fotografuar me yllin e Manchester Cityt, Kevin De Bruyne para ndeshjes së Ligës së Kampionëve kundër Tottenham.

A do të mund Guardiola të thyej këtë “magji” që ka tronditur botën e futbollit.

Kujtojmë se Roma ua ka ndaluar futbollistëve të tyre të fotografohen me Drake deri në fund të sezonit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...