Barca me ofertë marramendëse për Rashford - Bota Sot
Barca me ofertë marramendëse për Rashford

Futboll

Barca me ofertë marramendëse për Rashford

Më: 18 prill 2019 Në ora: 13:39
Rashford

Barcelona po synon të përforcojë fazën e sulmit.

Mediet në Spanjë raportojnë se dëshirë e Barcelonës për fazën e sulmit gjatë afatit kalimtar të verës është Marcus Rashford.

Mundo Deportivo bën të ditur se Barcelona është e gatshme të ofrojë Philippe Coutinhon ose Malcom, dhe një shumë të konsiderueshme parash për reprezentuesin anglez.

Rashford cilësohet si pjesë kyçe e të ardhmes së Manchester United, dhe largimi i tij vlerësohet vështirë i realizueshëm.

21 vjeçari për skuadrën e parë të Manchester United ka debutuar në vitin 2015, dhe në 106 paraqitje ka shënuar 27 gola.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...