Këto janë gjysmëfinalet e Ligës së Evropës - Bota Sot
Këto janë gjysmëfinalet e Ligës së Evropës

Futboll

Këto janë gjysmëfinalet e Ligës së Evropës

Më: 18 prill 2019 Në ora: 23:51
Ndeshjet e para do të luhen më 2 maj.

Dy skuadra angleze, një gjermane dhe një e Spanjës do të luajnë në gjysmëfinale të Ligës së Evropës këtë edicion.

Arsenali do të përballet me Valencian, ndërsa Eintracht Frankfurti me Chelsean.

Ndeshjet e para do të luhen më 2 maj.

Më 9 maj, Valencia do të presë Arsenalin në ndeshjen e kthimit e Chelsea Frankfurtin.

Finalja luhet më 29 maj në Baku. Të gjitha ndeshjet nisin me fillim prej orës 21:00.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...