E tmerrshme - Bota Sot
E tmerrshme

Futboll

E tmerrshme

Më: 19 prill 2019 Në ora: 11:11
E tmerrshme

Dominic Ball, lojtar i Aberdeenit, u përplas brutalisht, kokë më kokë, me kundërshtarin gjatë një dyluftimi ajror dhe mbeti pa ndjenja në fushë. Koka e Ryan Christie (Glasgow Celtic) rezultoi më e fortë gjatë kësaj përplasjeje, që shkaktoi frikë të madhe në stadium, kur po luhej kjo ndeshje e Kupës skoceze.

Në fakt, Christie u detyrua të dalë nga fusha e blertë, sepse u ndëshkua me kartonin e dytë të verdhë, por jo si kolegu, që doli me barelë dhe përfundoi me urgjencë në spital. Atij iu desh të kalonte nëpër sallën e operacionit, për të “korrigjuar” frakturat serioze, që pësoi në fytyrë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...