“Dekonspirohet” Juventus-Ajax, ja si shpërtheu Cristiano Ronaldo ndaj Allegrit - Bota Sot
“Dekonspirohet” Juventus-Ajax, ja si shpërtheu Cristiano Ronaldo ndaj Allegrit

Futboll

“Dekonspirohet” Juventus-Ajax, ja si shpërtheu Cristiano Ronaldo ndaj Allegrit

Më: 19 prill 2019 Në ora: 13:38
Cristiano Ronaldo

Kanë kaluar tri ditë nga eliminimi i Juventusit në çerekfinale të Ligës së Kampionëve nga Ajax dhe vijon heshtja e aktorëve kryesorë në Torino. Megjithatë, sot, në rrjetet sociale, është shfaqur një video, që rindez diskutimet.

Në momentin e vërshëllimës përfundimtare në stadiumin “Allianz”, Cristiano Ronaldo shikon nga stoli dhe bën një gjest elokuent, duke treguar se dikush kishte frikë. Hipotezat kanë shpërthyer menjëherë, duke aluduar se ndoshta po i referohej trajnerit Massimiliano Allegri, për një qasje të tillë taktike, që nuk e ka bindur CR7.

Pamjet të publikuara nga Tackle Duro flasin vetë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...