Probleme për Hekuran Kryeziun - Bota Sot
Probleme për Hekuran Kryeziun

Futboll

Probleme për Hekuran Kryeziun

Më: 19 prill 2019 Në ora: 21:02
Hekuran Kryeziu

Kryeziu është lënduar, ai është detyruar të largohet nga loja në minutën e 15’.

Mesfushori i Kombëtares së Kosovës, Hekuran Kryeziu, e ka braktisur ndeshjen para kohe.

Në sfidën mes Luganos dhe Zurichut, ku po fitojnë vendasit 1-0, Hekurani duket se është lënduar pasi u detyrua të lërë fushën në minutën e 15’.

Vendin e tij e zuri, Joel Untersee.

Për Luganon nga minuta e parë po luan Armando Sadiku, kurse për Zurichun Mirlind Kryeziu – Benjamin Kololli është në stol.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...