Trajneri i Gjilanit: Skuadra duhet të fitoi me meritë jo me ndihmën e gjyqtarëve - Bota Sot
Trajneri i Gjilanit: Skuadra duhet të fitoi me meritë jo me ndihmën e gjyqtarëve

Futboll

Trajneri i Gjilanit: Skuadra duhet të fitoi me meritë jo me ndihmën e gjyqtarëve

Më: 20 prill 2019 Në ora: 18:09
Mezani: Skuadra duhet të fitoi me meritë jo me ndihmën e gjyqtarëve

Gentjan Mezani pas humbjes 0:1 ndaj Prishtinës ka folur për takimin duke thënë që i dhemb kjo humbje dhe ka një mesazh pë gjyqtarët.

“ Më dhemb shumë që pësuam në fund, kemi pasur ekuilibër në këtë takim por fatkeqësisht nuk e arritëm një pikë. Prishtina ka një ekip të fort, ndërsa ne kemi punë për të bërë.

Nuk jam marr kur me referimin, ata duhet të jenë më konkret, skuadra duhet të fitoi me meritë jo me ndihmën e gjyqtarëve, duhet ta shikoj edhe njëherë golin a ishte i rregullt si dhe për një penalti në favorin tonë”, përfundoi Mezani.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...