Ylli i Man United konfirmon largimin me një foto në Instagram - Bota Sot
Ylli i Man United konfirmon largimin me një foto në Instagram

Futboll

Ylli i Man United konfirmon largimin me një foto në Instagram

Më: 20 prill 2019 Në ora: 19:07
Antonio Valencia

Mbrojtësi i djathtë i Manchester United Antonio Valencia ka konfirmuar largimin nga klubi në fund të sezonit me një foto emocionale të postuar në Instagram.

Valenca ka luajtur vetëm tetë herë këtë sezon me Djajtë për shkak të problemeve të shumta fizike.

Kontrata e kapitenit skadon në fund të sezonit dhe sipas The Sun, klubi ka refuzuar të rinovojë për një vit tjetër me 33-vjeçarin.

Valencia iu bashkua United në verën e vitit 2009 nga Wigan, në Instagram ylli ka postuar një foto ku duket një prej tribunave kryesore të Old Trafford, me mbishkrimin “Thank You”.

 

👏🏽 @manchesterunited

A post shared by antoniovalencia2525 (@antoniovalencia2525) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...