Mbyllet në “paqe”, Inter – Roma - Bota Sot
Mbyllet në “paqe”, Inter – Roma

Futboll

Mbyllet në “paqe”, Inter – Roma

Më: 20 prill 2019 Në ora: 22:40
Pamje nga ndeshja

Interi dhe Roma  kanë ndarë pikët duke luajtur baras 1:1 në takimin e luajtur në “Giuseppe Meazza” në kuadër të xhiros së 33-të në Serie A.

Të parët në epërsi kaluan romakët me autor të një super goli nga Stephan El Shaarawy në minutën e 14.

Në pjesën e dytë më saktësisht në minutën e 61 ishte Ivan Perisic që me kokë qoi topin në rrjetën kundërshtare për 1:1, rezultat me të cilin u mbyll sfida.

Interi është i treti në renditje me 61 pikë, kurse Roma e pesta me 55.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...