Vajza 18-vjeçare pretendon se e ka baba, por... - Bota Sot
Vajza 18-vjeçare pretendon se e ka baba, por...

Futboll

Vajza 18-vjeçare pretendon se e ka baba, por...

Më: 23 prill 2019 Në ora: 15:28
Vajza 18-vjeçare pretendon se e ka baba, por...

Ish-lojtari i Interit dhe Barcelonës, Samuel Eto, duhet të rikthehet në Spanjë gjatë këtyre ditëve, por jo për arsye futbolli.

Lajmin e bën të ditur “El Pais”, që në artikullin e djeshëm thotë se kamerunasi akuzohet për mohimin e atësisë së një vajze 18-vjeçare, e cila quhet Erika.

Ajo këmbëngul se është e bija e ish-lojtarit të Barcelonës dhe pas saj qëndron e ëma Adileusa do Rosario. Erika ka lindur në vitin 1999 në Alarkon dhe Eto në atë kohë luante me Espanjolin i huazuar nga Reali. Ai e mohon diçka të tillë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...