Man United - Man City, konfirmohet mungesa e madhe - Bota Sot
Man United - Man City, konfirmohet mungesa e madhe

Futboll

Man United - Man City, konfirmohet mungesa e madhe

Më: 23 prill 2019 Në ora: 16:14
Man United - Man City

Në ndeshjen e fundit të cilën Manchester City e fitoi 1-0 kundër Tottenhamit u dëmtua mesfushori belg, Kevin De Bruyne.

Tashmë është konfirmuar që ai do të mungoj në duelin kundër Manchester United, e cila shihet si testi i fundit i vështirë për “qytetarët” në rrugëtim për të mbrojtur titullin kampion.

De Bruyne rrezikon të mungoj edhe më gjatë dhe ka mundësi që të humb të gjitha ndeshjet e mbetura të këtij sezoni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...