Ish zëdhënësja shqiptare: Në gjithë botën lindin edhe gra 60 vjeçe... - Bota Sot
Ish zëdhënësja shqiptare: Në gjithë botën lindin edhe gra 60 vjeçe...

Futboll

Ish zëdhënësja shqiptare: Në gjithë botën lindin edhe gra 60 vjeçe...

Nga: K. G. Më: 23 prill 2019 Në ora: 16:15
Ish zëdhënësja shqiptare: Në gjithë botën lindin edhe gra 60 vjeçe...

Jona Dervishi, ish zëdhënëse e Federatës së Futbollit Shqiptar, ndryshe njihet edhe si bukuroshe, kritikon ashpër përmes një postimit në profilin e facebookut të saj. 
“Në gjithë botën lindin edhe gra 60 vjeçe, ndërsa në Shqipëri ndërron jetë një vajze e re në lule të moshës, sepse nuk i kishin bërë kontrollin e zemrës!

Një papërgjegjshmëri ekstreme! Ndërkaq qeveria gdhihet çdo mëngjes me reklama agroturizmi në një kohë që shëndetësia shqiptare ka pësuar kolaps! Nëpër zyrat e shtetit shihen oraret e punonjësve dhe jo rendimenti e aftësia në punë! Shko merrni dhe ca nxënës ekselente futini nëpër spitale dhe aq u “bë Shqipëria”!”, shkruan Jona.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...