Zbulohet fanella e Juve-s për sezonin e ardhshëm - Bota Sot
Zbulohet fanella e Juve-s për sezonin e ardhshëm

Futboll

Zbulohet fanella e Juve-s për sezonin e ardhshëm

Më: 23 prill 2019 Në ora: 20:43
Fanella e Juve

Fanella e Juventus për sezonin e ardhshëm është zbuluar në rrjetet sociale, ajo është me një vijë rozë në mes. 

Sipas Footy Headlines, fanella do të jetë gjysmë e bardhë e gjysmë e zezë, me ngjyrat e tre vijave të Adidas dhe mëngët në krahët e kundërt. 

Gjithsesi, ajo që bie më tepër në sy është vija rozë e cila kalon përmes fanellës. 

Ngjyra rozë kishte tre sezone që ishte zhdukur nga fanella e bardhezinjve, për herë të fundit është përdorur për fanellën e dytë. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...