Real, Benzema zbulon parashikimin e pabesueshëm - Bota Sot
Real, Benzema zbulon parashikimin e pabesueshëm

Futboll

Real, Benzema zbulon parashikimin e pabesueshëm

Më: 24 prill 2019 Në ora: 00:31
Benzema

Karim Benzema ka shkëlqyer të dielën kundër Athletic Bilbao-s, duke shënuar të tre golat në fitoren 3-0 të marrë nga Real Madrid në "Bernabeu". 

Pas takimit, francezi u kërkoi shokëve të ekipit që ta firmosnin dhe zbuloi se çfarë do të bënte me topin. 

Ai ka thënë për profilin zyrtar të klubit në Twitter: "Fillimisht, jam shumë i lumtur për fitoren dhe së dyti për golat. Do t'ia jap vajzës sime.

I thashë se do të shënoja tre gola dhe topi do të jetë dhurata për të". 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...