Jurgen Klinsmann, trajner i skuadrës gjermane? - Bota Sot
Jurgen Klinsmann, trajner i skuadrës gjermane?

Futboll

Jurgen Klinsmann, trajner i skuadrës gjermane?

Më: 24 prill 2019 Në ora: 05:58
Jurgen Klinsmann

Jurgen Klinsmann po bëhet gati për t’u rikthyer në bankinë.

‘France Football’ raporton se trajneri gjerman mund të marrë drejtimin e skuadrës nga Bundesliga.

Klinsmann ka qenë i papunë që pas shkarkimit nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës në vitin 2016.

Newcastle United dhe Everton gjithashtu kanë qenë të lidhura me ish sulmuesin e famshëm gjerman.

Duhet cekur se Klinsmann ka drejtuar Gjermaninë në Kupën e Botës në vitin 2006.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...