Bombastike dhe provokuese, partnerja e sulmuesit të Interit i “vë flakën” rrjetit - Bota Sot
Bombastike dhe provokuese, partnerja e sulmuesit të Interit i “vë flakën” rrjetit

Futboll

Bombastike dhe provokuese, partnerja e sulmuesit të Interit i “vë flakën” rrjetit

Më: 24 prill 2019 Në ora: 07:29
Lautaro Martinez

Partnerja e Lautaro Martinez, sulmuesit argjentinas të Interit, iu ka “vënë flakën” rrjeteve sociale me një foto bombastike.

Agustina Gandolfo është shfaqur tepër provokuese në postimin e saj të fundit në Instagram, duke marrë mjaft pëlqime e komente nga ndjekësit e shumtë, mes të cilëve ishte edhe Lautaro Martinez.

Ky i fundit ishte ndër të parët që e pëlqeu foton e partneres së vet bukuroshe. Edhe statusi i fotos është jo pak provokues: “Ajo këmbëngul se është e vërtetë, transparenca është ajo që patë më së miri”!

 

Ella insiste en ser de verdad, la transparencia es lo que viste mejor

A post shared by Aɢᴜsᴛɪɴᴀ ❥ (@agus.gandolfo) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...