PSG i ofron 75 milionë euro Juventus-it për 29-vjeçarin - Bota Sot
PSG i ofron 75 milionë euro Juventus-it për 29-vjeçarin

Futboll

PSG i ofron 75 milionë euro Juventus-it për 29-vjeçarin

Më: 25 prill 2019 Në ora: 14:42
Miralem Pjanic

Miralem Pjanic duke se është gati të largohet nga Juventus në verë.

I kërkuar nga Real Madrid, boshnjaku është një hap larg transferimit të Paris Saint-Germain. Sipas "Telefoot", në fakt, kampionët e Francës i kanë prezantuar bardhezinjve një ofertë prej 75 milionë eurosh.

Një shumë e konsiderueshme për mesfushorin 29-vjeçar, të cilën torinezët mund ta investojnë në merkato për të përforcuar skuadrën. 

Pjanic ka realizuar 4 gola dhe ka dhënë 7 asiste në 40 ndeshjet që ka luajtur në këtë sezon me Juventus-in. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...