Interi premton 4 milionë euro shpërblim për lojtarët - Bota Sot
Interi premton 4 milionë euro shpërblim për lojtarët

Futboll

Interi premton 4 milionë euro shpërblim për lojtarët

Më: 25 prill 2019 Në ora: 19:09
Interi premton 4 milionë euro shpërblim për lojtarët

Kualifikimi në Champions League do të thotë të ardhura të sigurta dhe të majme, të cilat nuk t’i garanton asnjë veprimtari tjetër.

Ndaj drejtuesit e Interit duan të motivojnë lojtarët në këtë fund sezoni për të arritur objektivin e çmuar.

Sipas “Corriere Dello Sport”, Interi ka bërë gati një shpërblim prej 4 milionë eurosh për lojtarët dhe stafin nëse do të kualifikohen në Champios League sezonin e ardhshëm, shumë që mund të bëhet 5.5 milionë euro nëse zikaltërit parakalojnë Napolin e vendit të dytë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...