Formacionet zyrtare: Getafe – Real Madrid - Bota Sot
Formacionet zyrtare: Getafe – Real Madrid

Futboll

Formacionet zyrtare: Getafe – Real Madrid

Më: 25 prill 2019 Në ora: 20:26
Ilustrim

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Getafe – Real Madrid.

Skuadra e Zinedine Zidane do të luaj si mysafire e skuadrës së Getafe, në ndeshjen që do të jetë e vlefshme për xhiron e 34-të në La Liga.

Nisur nga renditja tabelare, kjo ndeshje pritet të jetë shumë interesante pasi përballë do të jenë vendi i 3-të dhe i 4-të në tabelë.

Me një Real Madrid pa synime të mbetura, skuadra e Getafe do të bëjë maksimumin për tri pikët të cilat janë shumë me rëndësi për garën e top katërshes.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...