Prishtina paralajmëron Llapin: Kurrë pikë nuk ke marr në kryeqytet - Bota Sot
Prishtina paralajmëron Llapin: Kurrë pikë nuk ke marr në kryeqytet

Futboll

Prishtina paralajmëron Llapin: Kurrë pikë nuk ke marr në kryeqytet

Nga: K. Goca Më: 7 maj 2019 Në ora: 12:51
Prishtina paralajmëron Llapin: Kurrë pikë nuk ke marr në kryeqytet

Prishtina ka traditë shumë pozitive në stadiumin “Fadil Vokrri” kundër Llapit nga Podujeva.
Derbi i madh mes Prishtinës dhe Llapit luhet të shtunën e fundjavës në orën 16.00, në kuadër të javës së 31-të të elitës së futbollit. 
Prishtina paralajmëron Llapin se kurrë pikë nuk ka marr pikë në kryeqytet. Statistika të frikshme apo jo, megjithatë gjithçka do të shihet në fushën e lojës secila skuadër është më e mirë.
Prishtina është në vend të tretë me 69 pikë sa ka edhe Llapi në pozitën e dytë dhe Feronikeli kryeson me 71 sosh.
 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...