E kërkon Barcelona, kjo është përgjigja e trajnerit të Ajax - Bota Sot
E kërkon Barcelona, kjo është përgjigja e trajnerit të Ajax

Futboll

E kërkon Barcelona, kjo është përgjigja e trajnerit të Ajax

Më: 15 maj 2019 Në ora: 06:52
Erik ten Hag

Trajneri i Ajax, Erik ten Hag, tha të martën në konferencë për shtyp para ndeshjes finale të kampionatit kundër De Graafschap, se është  kënaqur me interesimin e skuadrave si Barcelona, Bayern Munich dhe Chelsea për shërbimet e tij.

Ten Hag, ka fituar respektin e të gjithëve këtë sezon me skuadrën e tij, Ajax, ku arritën deri në finale të Ligës së Kampionëve.

“Duke qenë i lidhur me klubi si Chelsea, Barcelona dhe Bayern Munich, është diçka e bukur”, ka deklaruar Ten Hag.

“Por unë kam një kontratë me Ajax dhe ndihem mirë këtu”.

“Nuk jam duke menduar largimin tani”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...