Në Itali e bëjnë fakt të kryer, zbardhet shkaku i largimit të Hysajt nga Napoli - Bota Sot
Në Itali e bëjnë fakt të kryer, zbardhet shkaku i largimit të Hysajt nga Napoli

Futboll

Në Itali e bëjnë fakt të kryer, zbardhet shkaku i largimit të Hysajt nga Napoli

Më: 15 maj 2019 Në ora: 13:55
Elseid Hysaj

Në Itali e bëjnë fakt të kryer. Elseid Hysaj do të jetë me valixhe në duar sapo të përfundojë sezoni dhe që në ditën e parë të merkatos. E gjithë kjo për shkak të një prapaskene.

Sipas “Gazzetta Dello Sport”, mbrojtësi i Kombëtares shqiptare nuk ka pranuar që të jetë zëvendësues në skuadër, ndaj edhe ka ardhur ky vendim për largimin e tij. Deri më tani, dy janë pistat që shtrohen për të ardhmen e mbrojtësit kuqezi: Roma dhe Interi, të cilat kanë shprehur me kohë dëshirën për të pasur shërbimet e shkodranit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...