Reali e do me çdo kusht Pogban - Bota Sot
Reali e do me çdo kusht Pogban

Futboll

Reali e do me çdo kusht Pogban

Më: 15 maj 2019 Në ora: 14:29
Paul Pogba

Ylli francez mund të transferohet në Santiago Bernabeu.

Paul Pogba ka pasur një tjetër sezon zhgënjyes me Manchester United dhe largimi i tij nga Anglia duket i pashmangshëm.

Nuk mungojnë ofertat për kampionin e botës, por ekipi më i interesuar për të mbetet Real Madridi, që është i gatshëm të paguajë shifrën e 150 milionë eurove për ta transferuar në ekip.

26-vjeçari ka kohë që kërkon largimin drejt Real Madridit, shkak për këtë është edhe trajneri Zinedine Zidane me të cilin ka marrëdhënie të mira.

Deri më tani problemi i vetëm mbetet paga e lartë e Pogbasë tek United dhe te Reali i kërkojnë atij një rrogë më të ulët për t’ia mundësuar transferimin në Bernabeu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...