Guardiola bën “filma” para kamerave, kritikon Sterlingun pas fitores 6-0 - Bota Sot
Guardiola bën “filma” para kamerave, kritikon Sterlingun pas fitores 6-0

Futboll

Guardiola bën “filma” para kamerave, kritikon Sterlingun pas fitores 6-0

Më: 19 maj 2019 Në ora: 00:31
Guardiola

Manchester City ka triumfuar 6-0 ndaj Watfordit dhe ka fituar “FA Cup”. Një ndër protagonistët kryesor të ndeshjes ishte Sterling, që shënoi një tregolësh.

Por, Guardiola duket se nuk ishte i kënaqur me anglezin, të cilit pas ngritjes së trofeut i ka dhënë leksione në fushën e lojës.

Spanjolli duket se nuk i lë lojtarët të qetë edhe pas ndeshjes dhe vazhdon t’u japë udhëzime gjatë sfidës.

Kjo video është bërë virale në rrjet në vetëm pak orë. Këto pamje tregojnë maninë e spanjollit për perfeksionin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...