Formacionet zyrtare Feronikeli-Prishtina, ndeshje që vendos titullin - Bota Sot
Formacionet zyrtare Feronikeli-Prishtina, ndeshje që vendos titullin

Futboll

Formacionet zyrtare Feronikeli-Prishtina, ndeshje që vendos titullin

Më: 19 maj 2019 Në ora: 15:13
Formacionet zyrtare Feronikeli-Prishtina, ndeshje që vendos titullin

Janë publikuar formacionet zyrtare nga Feronikeli dhe Prishtina. Kjo ndeshje do të vendos kampioni i ri të Kosovës në futboll.

Feronikeli është lider i Superligës me 77 pikë, ndërsa Prishtina renditet e dyta me 75 pikë.

Formacionet zyrtare:

Feronikeli: Troshupa, Islami, Hoxha, Prekazi, Lladrovci, Hoti, Dabiqaj, Morina, Silva, Rexha, Fazliu.

Prishtina: Bekaj, Thaqi, Bekteshi, Dallku, Bashiru, Miftaraj, Arago, Ahmeti, Makenda, Morina, Khalid.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...