Granit Xhaka merr lajmin më të mirë në jetë - Bota Sot
Granit Xhaka merr lajmin më të mirë në jetë

Futboll

Granit Xhaka merr lajmin më të mirë në jetë

Nga: B.S Më: 19 maj 2019 Në ora: 19:38
Granit Xhaka

Futbollisti shqiptar që luan për kombëtaren e zvicerane Granit Xhaka do të bëhet për herë të parë baba. "Mami dhe babai po të presin”, ka shkruar Granit Xhaka në foton që tregon shtatzëninë e gruas së tij, Leonitës.

Image

Çifti janë të martuar që nga viti 2017 dhe presin fëmijën e tyre të parë, shkruan 20 minuten.ch, përcjell "Bota sot".

Ndryshe, Xhaka është pjesë e klubit të njohur anglez, Arsenal, ndërsa pas përfundimit të kampionatit po kërkohet me ngulm nga Inter.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...