Sarri tek Juventus, ky është plani i tij - Bota Sot
Sarri tek Juventus, ky është plani i tij

Futboll

Sarri tek Juventus, ky është plani i tij

Më: 25 maj 2019 Në ora: 11:06

Maurico Sarri është favoriti kryesor për stolin e Juventusit pas largimit të Masimilano Allegrit.

Me ardhjen e Sarrit te Juve, pritet dhe rikthimi i Higuainit i cili është i huazuar te Chelsea deri në fund të sezonit.

Por edhe lojtarët që kishin mardhënjë jo të mira me Allegrin si Costa Dybla, Pjanic tashmë në rast të emërimit të Sarrit ata do të qëndrojnë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...