Skuadrat e mëdha angleze çmenden pas mesfushorit të Atletico Madridi-t - Bota Sot
Skuadrat e mëdha angleze çmenden pas mesfushorit të Atletico Madridi-t

Futboll

Skuadrat e mëdha angleze çmenden pas mesfushorit të Atletico Madridi-t

Më: 26 maj 2019 Në ora: 14:43
Thomas Partey

Manchester Utd dhe Arsenali janë të gatshëm të paguajnë 50 milionë euro për mesfushorin e Atleticos

Manchester United dhe Arsenali janë vënë mbrapa mesfushorit Thomas Partey.

Sipas mediumit anglez "Daily Star", dy klubet janë të gatshme të paguajnë 43.5 milionë funta, për të liruar nga klauzola mesfushorin e Atletico Madridit.

Menaxheri i tij Daniel Jimenez ka deklaruar se këtë verë pritet të ketë zhvillime sa i perkët të ardhmes së Parteyt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat